Stara Sušica

Autor: Marina Marić, 13. 6. 2016.

20.svibnja učenici Oš Starigrad i Oš Novigrad krenuli su na trodnevni izlet u Gorski Kotar(Staru Sušicu).

Prije dolaska u Staru sušicu učenici su posjetili špilju Lokvarku. Nakon špilje Lokvarke,učenici su otišli u Muzej žaba. Učenici su mogli vidjeti razne figure žaba. Nakon Muzeja žaba slijedi odlazak u staru Sušicu. Navečer je za učenike bila organizirana zabava na kojoj je tema bila „luda frizura“.21.svibnja učenici su imali terensku nastavu sa nastavnicom iz biologije Anom Bahh. Također je bio organiziran i sportski dio u kojem su se igrala dva sporta nogomet i odbojka. Učenici su išli i na survival gdje su uz pomoć animatora naučili neke stvari kako preživjeti u šumi ako se izgubimo. Također su otišli sa lovcem u šumu. Lovac je objašnjavao o lovu i životinjama koje tu stanuju. Lovac je pokazao i kako se puca. Navečer je također bila održana zabava za učenike ali ovoga puta je tema bila „ples“. 22.svibnja učenici pakiraju stvari i kreću u natrag. Na putu kući stali su u Ogulinu gdje su otišli u Kuću Bajki. Učenici su Starigrad-Paklenicu stigli oko 20 sati.

Fotografije!