DAN OTVORENIH VRATA

Autor: Ana Lipošćak, 25. 5. 2011.

Dana 23. svibnja 2011. otvorili smo svima vrata naše Škole. Predstavljajući našu Školu koja ove godine broji 137 učenika, pridružili smo se obilježavanju Dana biološke raznolikosti 22 svibnja. Kao što je Velebit planina Starigradu i njegovim ljudima od davnina temelj ljudskog opstanka,  tako su i učenici naše škole zajedno s njihovim nastavnicima i svim djelatnicima škole zalog za zdravu budućnost našeg mladog naraštaja kuda god krenuli kada jednog dana napuste prostore naše Škole. Predstavili smo dio naših aktivnosti, radionica, likovnih radova, kao i nagradili zaslužne učenike koji su pronijeli ime naše Škole na raznim natjecanjima, te nagradili najbolje učenike, kao i najbolji razred. Uz radni i kreativni dio uključili smo i natjecateljski, zamišljen kao eko kviz od po četiri ekipe (V,VI ,VII, i VIII razreda).

U svemu su nam pomogli naši sponzori bez kojih se sve ovo nije moglo dogoditi i kojima dugujemo veliko hvala :

JAVNOJ USTANOVI NACIONALNI PARK PAKLENICA, OPĆINI STARIGRAD, TURISTIČKOJ ZAJEDNICI OPĆINE STARIGRAD.

Pobjednici u eko kvizu bili su učenici 5. razreda. Nagrada pizza za cijeli razred dar je Nacionalnog parka Paklenica.

Najbolje uređen razred je razred učenika  6. razreda. Nagrada pizza za cijeli razred, sponzor je Općina Starigrad.

Za najoriginalniju radionicu izabrana je radionica 3. razreda s učiteljicom Radojkom Milovac. Nagradu pizzu za cijeli razreda osigurao je Nacionalni park Paklenica.

Za sve učenike sendviče i sokove pripremila je Turistička zajednica općine Starigrad. Na kraju su  ravnateljica Jadranka Marasović i načelnik Općine Krste Ramić najboljim učenicima podijelili vrijedne knjige dar Općine Starigrad.

Ove godine najbolji učenici su:

1. razred                                  Lucija Tomić

1. razred PO Krušćica             Stipe Matak