Kreativne likovne radionice

Autor: Tomislav Miletić, 25. 4. 2012.

U ponedjeljak 23.travnja 2012.  na blagdan  sv. Jurja  zaštinika mjesta, Dana Škole, te povodom Dana planeta zemlje održane su kreativne likovne radionice učenika razredne nastave i  likovnih grupa ,kao i edukativni  eko kviz učenika od  5-8 razreda.

foto-galerija 1

foto-galerija 2

Uz veliku podršku i navijanje svih učenika  pobjednici  EKO KVIZA bili su učenici 8 razreda koji su u uzbudljivom finalnom pitanju pogodili sva četiri pojma u igri „pogodi tko sam“(orhideje, Sveto brdo, ponikve  i crni bor)i na taj način bodovno pretekli učenike sedmog razreda.

Pobjednike - osmi razred - pizzom časti Nacionalni park Paklenica.

Kreativne radionice obilovale su idejama ,veselim raspoloženjem, smijehom i zajedničkim uradcima učenika razredne nastave. Vidjeli smo različite likovne tehnike od kaširanog  papira do izrade kuline od autohtonih starigradskih  kamenčića . Povjerenstvo  je obišlo sve radionice i odlučilo se za dvije najuspješnije.

POBJEDNICI RADIONICA  su ravnopravno učenici drugog razreda -mentor  učiteljica Ljiljana Jović (biljni i životinjski svijet od kaširanog papira) i likovna grupa učenica 6 razreda mentor -pedagoginja Vedrana Baradić  (izrada nakita od fimo mase).

Nagrađeni su također pizzom sponzora Nacionalnog parka Paklenica.

Za sve sudionike natjecanja i radionica , kao i za svu ostalu djecu sokove i sendviče osigurala je Turistička zajednica općine Starigrad.